יום ש', יג’ בשבט תשע”ט
דף הבית טפסים גלריית תמונות חדר מורים יצירת קשר
דבר המנהלת סוף שנה"ל תשע"ו
קרא עוד...
קרא עוד...
בחודש פברואר 2017 יתקיים תרגיל למידה מרחוק בשעת חירום ארצי לפיכך, בית ספרנו מרענן את היערכותו ללמידה מרחוק בשעת חירום ומתרגל באופן עצמאי תקשורת מקוונת ולמידה מרחוק באמצעות אמצעי התקשורת וסביבות המידע והלמידה בפורטל הבית ספרי.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מאי 2016 מצעד הספרים בבית חינוך "דבורה עומר""מצעד הספרים השנתי" הינו מפעל ארצי לעידוד הקריאה, של המחלקה לספריות במינהל הפדגוגי. תקופה קצרה לפני פתיחת אירועי "שבוע הספר העברי", מפעיל משרד החינוך בבתי הספר את פרויקט "מצעד הספרים" שמטרתו לעודד קריאת ספרים בקרב התלמידים.במסגרת זו מתבקשים התלמידים לדרג את הספרים האהובים עליהם מתוך רשימת ספרים מוצעת.· אירועי שבוע הספר הם אירועים כלל ארציים הנערכים מדי שנה במהלך חודש יוני.אנו בבית חינוך "דבורה עומר" נעודד את התלמידים לקריאת הספרים.מצורפת רשימת ספרים המוצעים לכיתות א' – ג' , ד' – ו'תודה על שיתוף הפעולה.ליאת
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
תערוכת כלי נגינה מחומרים ממוחזרים שיצרו ילדי בית הספר
היום נערכו בחירות למועצת תלמידים, התלמידים יצאו לקלפי אמתית שהוצבה בבית הספר. על מנת לבחור הם הציגו את כרטיסי הבוחר האישיים שהוכנו עבורם והכניסו לקלפי את הפתקים עם שמות הילדים אותם הם רוצים במועצה. ההליך בוצע בצורה מכובדת ויפה.
קרא עוד...
קרא עוד...
הודעות ועדכונים
מאירועי בית הספר
ייחודיות בית הספר- תשע"ח
אמנות בבית הספר
למידה בשעת חירום
קו הזהב
שימוש נבון ברשת
מפתח הל"ב
חינוך חברתי
קיימות (מנהיגות ירוקה)
ארכיון